REPVHI010SG04LP3EU REPVHI three-phase hybrid inverters - 10kW
Referencia: REPVHI010SG04LP3EU
http://www.maxge.eu/web/image/product.template/924/image_1920?unique=6972e12
• DC INVERTER INPUT:
• Voltage in modules: 160÷800V
• MPPT working voltage: 200÷650V
• Maximum performance voltage: 350÷650V
• Starting voltage: 160V
• AC INVERTER OUTPUT:
• Working voltage: 3x400V + N
• Nominal network connection frequency: 50/60Hz
• Output current: 15.2A
• Output power factor: -0.8÷0.8
• THD: <3%
• BATTERIES:
• Acceptable types: Lithium or Lead
• Voltage: 40÷60V
• Maximum charge/discharge intensity: 210A